Big Green Egg grila piederumi

Grila piederumi

Pateicoties mūsu unikālajam piederumu klāstam, tagad ar savu Big Green Egg varēsiet paveikt vairāk, nekā jebkad varētu iedomāties. Atklājiet, kuri piederumi atbilst jūsu modelim, kā tos izmantot, lai gūtu maksimālu labumu no jūsu izvēlētajām ēdienu sastāvdaļām, un kā tie var palīdzēt vēl vairāk paplašināt jūsu EGG plašās iespējas.
Grila piederumi un aksesūari ir paredzēti gan konkrētiem grilu modeļiem, gan izmantojami jebkuriem griliem. Izvēlies Big Green Egg grila piederumus un tava dārza ballīte būs izdevusies!

Big Green Egg oglekļa tērauda vok panna

Big Green Egg oglekļa tērauda vok panna

Big Green Egg ir ļoti universāls, un tas attiecas arī uz ēdienu gatavošanu vokpannā. Izmantojot oglekļa tērauda grila vokpannu ar bambusa lāpstiņu, jūs varat tikt galā ar ikvienu kulinārijas tehniku. Plakanais dibens padara to stabilu uz jebkuras gatavošanas virsmas. Un jūs to varat viegli izmantot kombinācijā ar EGGspander. Vai esat gatavs gatavot ēdienus vokpannā?

Satē vai maisot cepti ēdieni, ar vai bez Āzijas piedevām. Mazliet eļļas, augsta temperatūra, svaigas sastāvdaļas un oglekļa tērauda grila vokpanna ar bambusa lāpstiņu. Tas ir viss, kas jums nepieciešams. Šī vokpanna ir izgatavota no oglekļa tērauda, kas padara to izturīgāku par parasto tēraudu. Un, protams, mēs to jau esam apstrādājuši ar pret rūsu noturīgu eļļas slāni.

Pēc tīrīšanas apstrādājiet savu vokpannu ar augu eļļu, lai tā būtu optimālā stāvoklī.

Big Green Egg oglekļa tērauda vok panna

Big Green Egg akācijas koksnes EGG MATES sānu galdiņi

Kā gan jūs varētu iztikt bez malējiem uzbrucējiem? EGG sānu galdiņi ir vislabākie Big Green Egg sabiedrotie. Augstas kvalitātes salokāmi sānu galdiņi no karstumizturīgas koksnes ar metāla balstiem nodrošina pietiekami daudz vietas jūsu rīkiem, ēdienu sastāvdaļām un dzērieniem. Kā gan jūs iztiktu bez jūsu biedriem?

Jaunie Big Green Egg akācijas koksnes EGG sānu galdiņi ir brīnišķīgs aksesuārs jūsu Big Green Egg. Ērtie sānu galdiņi, uz kuriem varēsiet novietot gatavošanas sastāvdaļas un rīkus, ir izgatavoti no ilgtspējīgi audzētu akāciju koksnes.  Šo cietkoksni ar izteikto šķiedru izmanto galvenokārt augstākās klases mēbelēm. Viegli uzstādāmi un nolokāmi, kā arī karstumizturīgi. Brīnišķīgi!
 

44 x 28 cm for S M L XL

Big Green Egg piecdaļīgs EGGSPANDER komplekts

Atbrīvojiet savu kulināro radošumu ar 5 daļīgo EGGspander komplektu. Šī viedā sistēma atvieglo plašu gatavošanas iestatījumu klāstu, kas ļaus jums iegūt vislabākos rezultātus gan no savas, gan EGG puses. Šis labi pārdomātais komplekts sastāv no divdaļīga daudzlīmeņu stenda, convEGGtor groza un 2 nerūsējošā tērauda režģa pusēm – padarot EGGspander komplektu par perfektu pamata komplektu visiem EGG entuziastiem.

Ja visi šie dažādie iestatījumi jums joprojām nav pietiekami izaicinoši, mūsu klāstā ir daudz citu papildu piederumu. Ļaujiet savām iecienītākajām gatavošanas metodēm noteikt, kuri papildinājumi jums ir obligāti.

Big Green Egg piecdaļīgs EGGSPANDER komplekts

Big Green Egg ogļu grozs

Big Green Egg ogļu grozs

Un kā jūs iztīrāt pelnus no atdzisuša EGG bez ķēpāšanās vai roku sasmērēšanas? Tas ir jaunā nerūsējošā tērauda ogļu groza uzdevums. Paceliet to virs atkritumu tvertnes un izpuriniet pelnus no izdzisušajām oglēm. Ogļu grozs nodrošina maksimālu gaisa caurplūdi, ļaujot jums ātri tikt galā ar šo uzdevumu. Mani ir tik viegli pacelt! 2XL un XL izmēra Fire Bowls ogļu tvertnes ir sadalītas divos atsevišķos nodalījumos, lai nosegtu abas jūsu EGG zonas.

Big Green Egg nerūsējošā tērauda ogļu grozs paveiks visu netīro darbu jūsu vietā. Vienkārši nolaidiet to, izmantojot parocīgos rokturus. Vai vēlaties pievienot vēl ogles? Tagad jūs varat to darīt arī ogļu grozos. 2XL un XL ogļu grozi ir sadalīti divos atsevišķos nodalījumos, lai nosegtu abas jūsu EGG zonas. Šis instruments ir izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, bez metinājuma šuvēm, kas padara to pārsteidzoši izturīgu. Varat to vienkārši novietot uz čuguna režģa vai tieši kurtuves grozā.

Big Green Egg

Vai jums ir gadījies, ka sastāvdaļas krīt cauri režģim, gatavojot ar jūsu Big Green Egg? Šādai situācijai mūsu produktu klāstā ir paredzēta divpusējā čuguna panna. Jūs varat grilēt mazas, delikātas sastāvdaļas uz šīs čuguna pannas rievotās puses un cept pankūkas vai olas uz līdzenās. Jūs varat izmantot MiniMax modelim paredzēto divpusējo čuguna pannu kā vāku čuguna pannai ar rokturiem (MiniMax).

Vai vēlaties ātri apcept gaļu, lai saglabātu tās sulīgumu? Tad divpusējā čuguna panna ir ideāls āra virtuves rīks. Tā ir ideāli piemērota arī jūras asara cepšanai pannā ar ādu uz leju vai garšaugos panētas foreles gatavošanai. Vai arī dārzeņu sautēšanai vai bekona cepšanai. Grilēšana uz plātnes ir ne tikai ātra, bet arī vienkārša un sniedz neticami garšīgu rezultātu. Divpusējās čuguna pannas diametrs ir 35 cm un 26 cm.

Čuguna panna ar rokturiem

Ja jums ir čuguna panna ar rokturiem, nav svarīgi, cik daudz laika jūs varat atvēlēt gatavošanai. Šī daudzpusīgi izmantojamā panna ir perfekti piemērota ātrai gaļas apcepšanai, vai ilgstošai sautēšanai, līdz tā ir gatava. Jūs varat pagatavot filejas steiku, indonēziešu rendangu, kartupeļu gratīni vai sacepumu. Vēl atlicis laiks? Izmantojot čuguna pannu ar rokturiem, jūs varat pagatavot arī garšīgu desertu, piemēram, kobleru vai klafutī. MiniMax modelim paredzētā čuguna panna ar rokturiem un MiniMax modelim paredzētā divpusējā čuguna panna ir perfekts pāris. Šajā gadījumā divpusējā panna darbojas kā pannas vāks.

Čuguns kalpo visu mūžu (vai pat ilgāk). Tas arī ir ārkārtīgi karstumizturīgs, un tam ir lieliska vadītspēja, ļaujot visai virsmai uzkarst vienmērīgi. Tas ir lieliski piemērota cepšanai (maisot), grauzdēšanai un sautēšanai. Čuguna pannas ar 2 praktiskiem rokturiem diametrs ir 36 cm. Pēc mazgāšanas ieeļļojiet to ar augu eļļu, un čuguna panna būs tikpat kā jauna.

Big Green Egg holandiešu čuguna katls

Big Green Egg holandiešu čuguna katls

Šo daudzpusīgo čuguna katlu var izmantot gandrīz jebkam. Big Green Egg holandiešu čuguna katls ir ideāli piemērots sautējumu, tradicionālā angļu ēdiena “bubble and squeak”, zupu un uz pannas pasniedzamu ēdienu gatavošanai. Čuguns izplata karstumu pa visu katlu un tā smagais vāks neļauj šķidrumam iet pāri malām. Vai izmantojiet to bez vāka, lai piešķirtu visām sastāvdaļām unikālo Big Green Egg aromātu. Nav svarīgi, kuru variantu jūs izvēlaties, sautēta gaļa saglabās savu sulīgumu. Interesē? Pienāciet pēc 4 stundām…

Ļaujiet savam holandiešu čuguna katlam sautēt, cept, grauzdēt un/vai lēni vārīt savā Big Green Egg, uz plīts vai cepeškrāsnī. Un kad būsiet (beidzot) pabeidzis? Jūs varat mazgāt holandiešu katlu trauku mazgājamā mašīnā, lai gan labāk būtu mazgāt to ar rokām. Holandiešu čuguna katla tilpums ir 5,2 litri. Laiku pa laikam ieeļļojiet to ar augu eļļu, lai uzturētu to izcilā stāvoklī.

Big Green Egg holandiešu čuguna katls
Big Green Egg holandiešu čuguna katls

Big Green Egg cepšanas akmens

Big Green Egg cepšanas akmens

Pica, speltas maize, fokača vai gards ābolu pīrāgs – jūs varat atvērt savu mājas ceptuvi, izmantojot cepšanas akmeni. Novietojiet akmeni uz jūsu Big Green Egg režģa un jūs varēsiet izcept garšīgu un kraukšķīgu maizi un picas ar kraukšķīgu pamatni.

Plakanais cepšanas akmens ir viens no iecienītākajiem aksesuāriem EGG fanu vidū. Iekuriet EGG, novietojiet picas akmeni tieši uz režģa (kombinācijā ar convEGGtor), lai tas varētu pakāpeniski uzkarst. Tā kā plakanais cepšanas akmens ļoti labi saglabā karstumu, picas un cepumi ilgāk būs silti (protams, ja tos ātri vien neapēdīs).

Big Green Egg cepšanas akmens
Big Green Egg cepšanas akmens

Big Green Egg cepšanas akmens dziļais trauks

Big Green Egg cepšanas akmens dziļais trauks

Cepšanas akmens dziļais trauks garantē perfektu karstuma sadalījumu, kas palīdz pagatavot meistariskus kišus, tartes, lazanjas un pat picas. Keramikas akmens ar piepaceltām malām nodrošina to, ka viss jūsu gatavotais ēdiens izcepas vienmērīgi un iegūst to apskaužami zeltaini brūno krāsu. Krēmīgs iekšpusē, kraukšķīgs ārpusē.

Tā kā cepšanas akmens dziļais trauks saglabā siltumu, līdz ar to jūsu ēdieni paliks silti ilgāk. Drīz vien visi Eiropā ceps mīklas izstrādājumus savos EGG, izmantojot cepšanas akmens dziļo trauku!

Big Green Egg ribiņu un cepeša statīvs

Big Green Egg ribiņu un cepeša statīvs

Šis daudzfunkcionālais ribiņu un cepeša statīvs ir ideāls lielu cepešu gatavošanai. Vertikālā pozīcijā tas ir v-veida statīvs, kas piemērots lieliem gaļas gabaliem vai (pildītai) mājputna gaļai, kas prasa lēnu gatavošanu. Ja jūs to pagriežat, tas kļūst par ideālu palikti ribiņu gatavošanai. Lieliskus rezultātus nodrošina nepārtrauktā gaisa plūsma ap statīvu. Neiztrūkstošs piederums ikviena gaļas mīļotāja arsenālā.

Ribiņu un cepešu statīvu varat izmantot arī kā šķīvi uz kura atpūtināt gaļu un panākt, lai tā būtu vēl sulīgāka. Padoms: apvienojiet statīvu ar atbilstošu taisnstūrveida pilienu uztveršanas trauku. Tas ļauj savākt pilienus, kurus pēc tam var izmantot kā sastāvdaļu garšīgai mērcei. V-veida statīvs būs piemērots cepetim ar svaru līdz 5 kg.

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022

Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpeg