Big Green Egg 2XL grils

Liels, lielāks, vislielākais. Big Green Egg 2XL ir lielākais Big Green Egg ģimenes loceklis un lielākais tirgū pieejamais kamado. Viss šajā modelī ir iespaidīgs: svars, izmērs, augstums un gatavošanas virsma. 2XL vienmēr ir uzmanības centrā. Un arī tā veiktspēja ir ļoti iespaidīga. 

Neraugoties uz toar EGG Nest statīva un Nest Handler ratiņu palīdzību 2XL ir viegli pārvietot. Un pateicoties pārdomātajam eņģu mehānismam, EGG ir viegli atvērt.
Liels pēc izmēra un ar neizmērojamām kulinārijas iespējām, taču bez vīzdegunības pieskaņas. Kamado karalis ir karalis!

Big Green Egg 2XL grils
Big Green Egg 2XL grils
Big Green Egg 2XL grils

Big Green Egg pārvietojamais statīvs ar riteņiem

Tā ir taisnība, pie mums – Big Green Egg, viss ir divi vienā! intEGGrated statīvs+ratiņi vienā fantastiskā veidojumā apvieno divus lieliskus produktus. Stingrs, stabils statīvs un noderīgs rīks jūsu EGG drošai pārvietošanai (pateicoties tā lielajiem un izturīgajiem riteņiem). Statīvs+ratiņi – viss apvienots plūstošā dizainā.

Big Green Egg pārvietošana prasīs tikai minūti, izmantojot pārvietojamo Nest statīvu ar riteņiem Tas ir ļoti ērti, kad vējš pēkšņi maina virzienu un dūmi nāk tieši virsū jūsu viesiem. Ar šo tērauda rokturi ar pulvera pārklājumu varat pārvietot savu EGG uz jebkuru vietu, kamēr tas ir droši nostiprināts EGG Nest statīvā.

Big Green Egg cepšanas akmens
Big Green Egg pārvietojamais statīvs ar riteņiem

Big Green Egg grila galda statīvs

Big Green Egg grila galda statīvs

Izmantojot galda statīvu, jūs burtiski novietojat Big Green Egg uz pjedestāla. Tas ir īpaši veidots, lai atbalstītu jūsu EGG un aizsargātu jūsu galdu, gatavošanas salu vai pašbūvēto āra virtuvi no karstuma. Kā papildu priekšrocību var minēt to, ka ar statīva palīdzību jūs pasargāsiet jūsu galdu no apdegumiem.

Galda statīva metāla rāmis ļauj siltajam gaisam brīvi plūst zem jūsu EGG. Vai vēlaties integrēt galda statīvu savā darba galdā? Arī tas ir iespējams. Tā kā to nav paredzēts izmantot kā brīvstāvošu, statīvs jānovieto uz cietas (ugunsdrošas) virsmas. Kaut kas izlija? Galda statīvu var viegli notīrīt, izmantojot mitru drānu.

Big Green Egg grila pārsegi

Big Green Egg grila pārsegi

Krusa vai karstuma vilnis? Uzturiet savu Big Green Egg teicamā stāvoklī, izmantojot EGG pārsegu. Šis augstākās kvalitātes, elpojošais aizsargpārsegs var izturēt jebkāda veida laikapstākļus. Jūs varat to viegli uzlikt un noņemt, un, pateicoties Velcro stiprinājumam, tas ikvienam EGG derēs kā cimds. Stilīgais, melnais dizains ar atpazīstamu Big Green Egg logotipu lieliski izskatīsies uz jebkura EGG modeļa.

EGG pārsegs aizsargā jūsu Big Green Egg pret jebkādiem laikapstākļiem, taču mēs, protams, esam padomājuši arī par jūsu intEGGrated pārvietojamā Nest statīva ar riteņiem, modulārās EGG darbvietas un satriecošā akācijas koksnes galda pārsegu. Tas kalpos gadiem ilgi, un krāsa neizbalēs. EGG pārsegus var mazgāt ar rokām un atstāt žāvēties uz veļas auklas.

• intEGGrated pārvietojamais statīvs ar riteņiem vai Nest statīvs

• EGG pārnēsāšanas rāmis

• Pārnēsājamais statīvs

• Modulārais EGG rāmis

• Modulārs EGG rāmis + paplašināšanas rāmis

• Akācijas koksnes galds

• Kupola (vāka) pārsegs EGG grilam, kas integrēts galdā

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022

Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpeg