Big Green Egg XLarge grils

Vai Jums ir liela ģimene un draugu pulks? Vai jūs gatavojat ēdienu profesionāli? Vai jūs organizējiet ēdināšanu lielām grupām? Tad Big Green Egg XLarge būs jūsu ideālais sabiedrotais. Tas ļaus jums vienlaicīgi servēt gardi pagatavotas sastāvdaļas un ēdienus lielam skaitam cilvēku. 

Ar 61 cm lielu gatavošanas virsmu lieli gaļas, zivs gabali vai vairākas picas vairs nav fantāzija, bet gan realitāte. Un ja ar 61 cm nepietiek? Paplašiniet gatavošanas virsmu ar speciālajiem divu un trīs līmeņu gatavošanas režģiem, kas ir pieejami XLarge izmēra EGG, un paaugstiniet jūsu gatavošanas limeni.

Big Green Egg XLarge grils
Big Green Egg XLarge grils
Big Green Egg XLarge grils

Aksesuārs - Big Green Egg pārvietojamais statīvs ar riteņiem

Tā ir taisnība, pie mums – Big Green Egg, viss ir divi vienā! intEGGrated statīvs+ratiņi vienā fantastiskā veidojumā apvieno divus lieliskus produktus. Stingrs, stabils statīvs un noderīgs rīks jūsu EGG drošai pārvietošanai (pateicoties tā lielajiem un izturīgajiem riteņiem). Statīvs+ratiņi – viss apvienots plūstošā dizainā.

Big Green Egg pārvietošana prasīs tikai minūti, izmantojot pārvietojamo Nest statīvu ar riteņiem Tas ir ļoti ērti, kad vējš pēkšņi maina virzienu un dūmi nāk tieši virsū jūsu viesiem. Ar šo tērauda rokturi ar pulvera pārklājumu varat pārvietot savu EGG uz jebkuru vietu, kamēr tas ir droši nostiprināts EGG Nest statīvā.

Big Green Egg cepšanas akmens
Big Green Egg pārvietojamais statīvs ar riteņiem

Big Green Egg Nest grila statīvs

Big Green Egg Nest grila statīvs

Ikviens Big Green Egg EGG Nest statīvā jūtas kā mājās. Kad jūs ievietojat jūsu EGG statīvā, jūs varat redzēt, kā tas pieaug. Novietojot to nedaudz augstāk, tas būs jūsu ideālajā darba augstumā. Jūsu mugura jums būs pateicīga par to. EGG Nest statīvs ir izgatavots no pulverizēta tērauda un ar tā 4 ritentiņiem to ir viegli pārvietot.

Pateicoties paaugstinātajam EGG Nest statīvam, jūs varat ērti un nenoliecoties darboties ar savu EGG stundām ilgi. Vai jūsu EGG aizšķērso galda tenisa galdu? Jums tikai jāpārvieti jūsu EGG uz labāku vietu. Vieglāk par vieglu. Vai jums ir 2XL EGG Nest statīvs? Tad jums būs nepieciešams arī 2XL pārvietojamais statīvs ar riteņiem.

Big Green Egg convEGGtor

convEGGtor darbojas kā dabīga barjera starp jūsu ēdienu un atklātu uguni jūsu Big Green Egg. Īpašais convEGGtor dizains nodrošina labu gaisa plūsmu un teicamu karstuma vadītspēju. Netiešais karstums, kas iziet cauri keramikas karstuma vairogam, transformē jūsu EGG par pilnībā aprīkotu un darbam gatavu āra cepeškrāsni. Tas ir ideāli piemērots lēnai gatavošanai un gatavošanai zemā temperatūrā, kad sastāvdaļas tiek saudzīgi gatavotas pie zemas temperatūras.

ConvEGGtor ir viens no populārākajiem Big Green Egg piederumiem un ievērojami palielinās jūsu EGG potenciālu. Kā būtu ar picām šovakar? Bet tikai tad, ja tās ir ļoti garšīgas. Tādā gadījumā pievienojiet plakano cepšanas akmeni un pasniedziet īstu itāļu šedevru.

Big Green Egg grila galda statīvs

Big Green Egg grila galda statīvs

Izmantojot galda statīvu, jūs burtiski novietojat Big Green Egg uz pjedestāla. Tas ir īpaši veidots, lai atbalstītu jūsu EGG un aizsargātu jūsu galdu, gatavošanas salu vai pašbūvēto āra virtuvi no karstuma. Kā papildu priekšrocību var minēt to, ka ar statīva palīdzību jūs pasargāsiet jūsu galdu no apdegumiem.

Galda statīva metāla rāmis ļauj siltajam gaisam brīvi plūst zem jūsu EGG. Vai vēlaties integrēt galda statīvu savā darba galdā? Arī tas ir iespējams. Tā kā to nav paredzēts izmantot kā brīvstāvošu, statīvs jānovieto uz cietas (ugunsdrošas) virsmas. Kaut kas izlija? Galda statīvu var viegli notīrīt, izmantojot mitru drānu.

Big Green Egg grila pārsegi

Big Green Egg grila pārsegi

Krusa vai karstuma vilnis? Uzturiet savu Big Green Egg teicamā stāvoklī, izmantojot EGG pārsegu. Šis augstākās kvalitātes, elpojošais aizsargpārsegs var izturēt jebkāda veida laikapstākļus. Jūs varat to viegli uzlikt un noņemt, un, pateicoties Velcro stiprinājumam, tas ikvienam EGG derēs kā cimds. Stilīgais, melnais dizains ar atpazīstamu Big Green Egg logotipu lieliski izskatīsies uz jebkura EGG modeļa.

EGG pārsegs aizsargā jūsu Big Green Egg pret jebkādiem laikapstākļiem, taču mēs, protams, esam padomājuši arī par jūsu intEGGrated pārvietojamā Nest statīva ar riteņiem, modulārās EGG darbvietas un satriecošā akācijas koksnes galda pārsegu. Tas kalpos gadiem ilgi, un krāsa neizbalēs. EGG pārsegus var mazgāt ar rokām un atstāt žāvēties uz veļas auklas.

• intEGGrated pārvietojamais statīvs ar riteņiem vai Nest statīvs

• EGG pārnēsāšanas rāmis

• Pārnēsājamais statīvs

• Modulārais EGG rāmis

• Modulārs EGG rāmis + paplašināšanas rāmis

• Akācijas koksnes galds

• Kupola (vāka) pārsegs EGG grilam, kas integrēts galdā

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022

Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpeg