Big Green Egg Small grils

Vai tikai tie, kam ir dārzs, var izbaudīt āra grilēšānas privilēģijas? Pilnīgi noteikti nē! Big Green Egg Small modelis ir pilsētas iedzīvotāju, kuru mājoklī ir neliela terase vai balkons, iecienitākais biedrs. Big Green Egg Small komado grila modelis var būt kompakts, taču jūs ar to viegli pagatavosiet satriecošas maltītes 4 līdz 6 personām. 

Tā kā  Big Green EggSmall modeļa režģis ir novietots zemāk par  Big Green Egg MiniMax modeli, small ir vairāk piemērots lielāka izmēra porciju pagatavošanai, neraugoties uz to, ka abu gatavošanas virsma ir vienāda izmēra. Big Green Egg Small modelis var būt mazs, taču tā veiktspēja ir milzīga!

Big Green Egg Small grils
Big Green Egg Small grils
Big Green Egg Small grils

Big Green Egg Nest grila statīvs

Big Green Egg Nest grila statīvs

Ikviens Big Green Egg EGG Nest statīvā jūtas kā mājās. Kad jūs ievietojat jūsu EGG statīvā, jūs varat redzēt, kā tas pieaug. Novietojot to nedaudz augstāk, tas būs jūsu ideālajā darba augstumā. Jūsu mugura jums būs pateicīga par to. EGG Nest statīvs ir izgatavots no pulverizēta tērauda un ar tā 4 ritentiņiem to ir viegli pārvietot.

Pateicoties paaugstinātajam EGG Nest statīvam, jūs varat ērti un nenoliecoties darboties ar savu EGG stundām ilgi. Vai jūsu EGG aizšķērso galda tenisa galdu? Jums tikai jāpārvieti jūsu EGG uz labāku vietu. Vieglāk par vieglu. Vai jums ir 2XL EGG Nest statīvs? Tad jums būs nepieciešams arī 2XL pārvietojamais statīvs ar riteņiem.

Big Green Egg convEGGtor

convEGGtor darbojas kā dabīga barjera starp jūsu ēdienu un atklātu uguni jūsu Big Green Egg. Īpašais convEGGtor dizains nodrošina labu gaisa plūsmu un teicamu karstuma vadītspēju. Netiešais karstums, kas iziet cauri keramikas karstuma vairogam, transformē jūsu EGG par pilnībā aprīkotu un darbam gatavu āra cepeškrāsni. Tas ir ideāli piemērots lēnai gatavošanai un gatavošanai zemā temperatūrā, kad sastāvdaļas tiek saudzīgi gatavotas pie zemas temperatūras.

ConvEGGtor ir viens no populārākajiem Big Green Egg piederumiem un ievērojami palielinās jūsu EGG potenciālu. Kā būtu ar picām šovakar? Bet tikai tad, ja tās ir ļoti garšīgas. Tādā gadījumā pievienojiet plakano cepšanas akmeni un pasniedziet īstu itāļu šedevru.

Big Green Egg grila pārsegi

Big Green Egg grila pārsegi

Krusa vai karstuma vilnis? Uzturiet savu Big Green Egg teicamā stāvoklī, izmantojot EGG pārsegu. Šis augstākās kvalitātes, elpojošais aizsargpārsegs var izturēt jebkāda veida laikapstākļus. Jūs varat to viegli uzlikt un noņemt, un, pateicoties Velcro stiprinājumam, tas ikvienam EGG derēs kā cimds. Stilīgais, melnais dizains ar atpazīstamu Big Green Egg logotipu lieliski izskatīsies uz jebkura EGG modeļa.

EGG pārsegs aizsargā jūsu Big Green Egg pret jebkādiem laikapstākļiem, taču mēs, protams, esam padomājuši arī par jūsu intEGGrated pārvietojamā Nest statīva ar riteņiem, modulārās EGG darbvietas un satriecošā akācijas koksnes galda pārsegu. Tas kalpos gadiem ilgi, un krāsa neizbalēs. EGG pārsegus var mazgāt ar rokām un atstāt žāvēties uz veļas auklas.

• intEGGrated pārvietojamais statīvs ar riteņiem vai Nest statīvs

• EGG pārnēsāšanas rāmis

• Pārnēsājamais statīvs

• Modulārais EGG rāmis

• Modulārs EGG rāmis + paplašināšanas rāmis

• Akācijas koksnes galds

• Kupola (vāka) pārsegs EGG grilam, kas integrēts galdā

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022

Big Green Egg grilu un piederumu katalogs 2022
Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpeg